Hakkımızda

Hakkımızda

Aytaç, 1993 yılında Avrupa’nın en büyük entegre et tesisini kurarak başladığı yolculuğuna, 2014 yılında katıldığı Yıldız Holding bünyesinde devam etmektedir. 30 yıllık tecrübesini kalite, hijyen ve lezzetten ödün vermeden sürdüren şirketimiz, 130'dan fazla ürün çeşidiyle şarküteri ve taze et kategorilerinde geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Fabrikamızda helal kesim ve hijyenik üretim standartlarıyla günümüz gıda teknolojilerini kullanmaktayız. Sürdürülebilir ve üstün kaliteye ulaşmak için ürünlerimiz çiftliğimizden sofraya kadar 105 farklı kontrol noktasından geçmektedir. Ürettiğimiz kırmızı et ürünlerinde sadece kırmızı et, beyaz et ürünlerinde sadece beyaz et kullanılmaktadır. İlkelerimiz gereği toplum sağlığı her şeyin üzerinde tutulmakta, renklendirme ise sadece doğal baharatlar ile yapılmaktadır.

Vizyonumuz

Aytaç, ürünlerini soğuk zincirini bozmadan, hijyen ve kaliteden ödün vermeden sizlere ulaştırır. 21. yüzyıl standartlarına göre üretilen yazılım ile depo & stok sistemleri 7 gün 24 saat kontrol edilir ve her bir ürünün güvenilirliğinden emin olunur. Çeşitli takip sistemleri ile ürünlerin nerede olduğu ve anlık der eceleri takip edilerek sevkiyatı gerçekleştirilir. Kontrol esnasında istenilen ısıda olmayan ürünlerin teslimatı gerçekleştirilmez. Aytaç profesyonelleri tarafından özenle geliştirilen bu sistem sayesinde Türkiye’nin herhangi bir noktasına en geç 2 gün sonra teslimatı gerçekleştirilir.

Misyonumuz

Kurulduğumuz ilk günden bu güne olduğu gibi sektöre öncülük eden marka olmak.

Çerkeş Tesisleri

Aytaç Çiftliği ve Tesisleri Çerkeş Ovasında, 852.000 metrekarelik alan üzerine kurulmuştur. Bu alan üzerinde 19.000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 135.000 m²’lik kurulu fabrikamız günümüzün gelişmiş gıda teknolojilerinin de yer aldığı bir tesis olma özelliğine sahiptir. Tesisimizdeki tüm laboratuvarlarımız hijyen, kalite ve gıda güvenliğine yönelik 24 saat hizmet verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Tesisimiz yıllık 24.250 ton üretim kapasitesine sahiptir. Şarküteri üretim kapasitemiz yılda 9.300 ton sucuk, 6.500 ton salam, 3.900 ton sosis ve 4.500 ton taze et ve köfte (MAP) ürünlerinden oluşmaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra pastırma, kavurma, jambon ve füme çeşitlerini de üretebilen tesisimiz sayesinde şarküteri ailemizi tamamlayarak, Türkiye’nin güvenle ve severek tüketebileceği tercih sıralamasına ilk marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Kalite ve Güven Standartlarımız

Aytaç, müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutarak, en yüksek gıda güvenliği ve kalite standartlarını benimsemektedir. Ürünlerimiz titizlikle seçilen ve kontrol edilen hammaddelerden üretilir. Üretim süreçlerimiz, ulusal ve uluslararası gıda güvenliği yönetim sistemlerine uygun olarak gerçekleştirilir ve sürekli olarak gözden geçirilir. Kalite kontrol önlemleri, modern teknoloji ve uzman ekibimiz tarafından hassasiyetle uygulanır. Bu sayede, Aytaç olarak, müşterilerimize güvenilir ve yüksek kaliteli ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz. Aynı zamanda, sürekli iyileştirme prensibi doğrultusunda iş süreçlerimizi optimize ediyor ve sektörde lider bir gıda güvenliği standartlarına ulaşma hedefimizi sürdürüyoruz.

Enerji Yönetim Sistemi

Aytaç, üst yönetim dahil tüm çalışanlarıyla birlikte enerji performansını artırarak sürdürülebilir üretim faaliyetlerini başarıyla gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda, enerji politikasını belirli prensipleri dikkate alarak uygulamaya koymuştur. Enerji Politikamıza erişmek için Tıklayınız.

Lojistik

Ürünlerimiz soğuk zinciri kırılmadan, hijyen ve kalite standartlarından ödün vermeden titiz bir lojistik sürecinden geçer. Depo & stok sistemleri 7/24 kontrol altında tutularak her ürün güvenli bir şekilde depolanır. Araçların teslimat boyunca anlık konum ve ısı bilgileri izlenerek ürünlerin zamanında ve güvenli bir şekilde ulaşması sağlanır. Aytaç'ın profesyonel ekibi tarafından özenle geliştirilen bu lojistik sistemi ile Türkiye genelinde en geç 2 gün içinde teslimat yapılabilmektedir.